طراحي سايت فروشگاهي


يکي از بخش هاي بسيار جذاب براي ايجاد درآمد در اينترنت فروشگاه اينترنتي است فروشگاه اينترنتي مي تواند انواع محصولات را در بستر اينترنت ارائه دهد همچنين امکان خريد آنلاين براي کاربران را فراهم کند


طراحي سايت فروشگاهي به دو شکل کلي انجام مي شود


1. سايت فروشگاهي با امکان فروش محصولات فيزيکي


2. سايت فروشگاهي با امکان فروش محصولات ديجيتالي


در اين متن به بررسي طراحي سايت فروشگاهي و موارد مرتبط با آن مي پردازيم.


در سايت هاي فروشگاهي امکان ايجاد محصول براي فروش وجود دارد. مديران سايت محصول را با تصاوير مختلف در داخل سايت قرار داده توضيحات کاملي از آن را شرح مي دهند و همچنين قيمت آنرا در وب سايت مشخص مي کنند. کاربر با مراجعه به اين وب سايت ها مي تواند خريد خود را انجام و مبالغ تعيين شده را به صورت آنلاين براي فروشگاه پرداخت نمايد.


در فروشگاه هاي فيزيکي ارسال محصول و بخش حمل و نقل مي‌تواند بسيار مهم باشد. فروشگاه هاي بزرگ اينترنتي با شيوه هاي مختلف مبالغ حمل و نقل را تعيين مي کنند همچنين در اپليکيشن هاي فروشگاهي امکان تعيين شيوه حمل و نقل گل و همچنين درج آدرس به صورت نقش وجود خواهد داشت.


بعد از ثبت هر سفارش و پرداخت آن ها مديران فروشگاه محصولات  را براي کاربران ارسال مي نمايد.


گرچه روند کليه سايت هاي فروشگاهي به شکل توضيح داده شده مي باشد اما ما در فروشگاه هاي اينترنتي جزئيات بسياري وجود دارند که مي‌توانند روند فروش محصولات را دگرگون کند.


فروشگاههاي محصولات ديجيتالي


در اين فروشگاه ها محصولات به صورت ديجيتالي به کاربران ارائه مي شوند. اين محصولات مي‌توانند شامل يک فيلم ، فايل صوتي، يک متن و يا يک نرم‌افزار باشد.


در اين وب سايت ها کاربران با پرداخت مبالغ به طور آني به فايلهاي ديجيتال خود دسترسي پيدا مي کنند. از اين رو فروشگاه هاي ديجيتالي شيوه خريد را دگرگون کرده اند کاربر در تمام طول شبانه روز امکان مشاهده محصول، انتخاب آن ، بررسي ويژگي هاي آن و همچنين خريد آن را خواهد داشت. از همه مهمتر به محض پرداخت مبالغ محصول را به صورت آني در اختيار مي‌گيرند.


فروشگاه هاي محصولات ديجيتالي ممکن است بسياري از انواع محصولات ديگر را ارائه دهند. به عنوان مثال کتاب هاي ديجيتالي، اين فروشگاه ها هزينه ي چاپ کتابها را به حداقل رسانده و امکان خريد و دريافت آن را در کوتاه ترين مدت فراهم کرده اند اين نوع از فروش محصول شيوه خريد کاربران را متحول کرده است.


بزرگترين و موفق ترين وب سايت ها در جهان سايت هاي فروشگاهي هستند سايت هاي فروشگاهي مي‌توانند درآمد بسيار بالايي را براي مديران خود به همراه داشته باشند.


طراحي سايت فروشگاهي


خريد سايت آماده


فروش سايت               


خريد اپليکيشن


اپليکيشن آماده


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Johnny اعضای ویژه میتوانند تمام محصولات VIP را رایگان دانلود نمایند Ehya Danesh موسسه فرهنگی هنری رایانه ای بیان کتاب‌یار انجمن علم آموز سئو و بهینه سازی اون روی سگ من نوستالژیک ذهن زیبا